O Nas

Naszą pasją jest transport

Korzenie firmy TPU Transport i Logistyka sięgają początku lat 90-ych kiedy to obecny właściciel firmy dostrzegł niszę w sektorze wyspecjalizowanych usług transportowych. W 1990 roku wychodząc na przeciw oczekiwaniom lokalnego rynku, ryzykując oszczędności swojego życia zapadła decyzja o zakupie pierwszego pojazdu ciężarowego - chłodni. Dzisiaj posiadając ponad 90 zestawów ciężarowych, zatrudniając ponad 130 pracowników tworzymy Zespół, który pracuje na partnerskich zasadach. Nieustanna potrzeba transportu towarów i rosnące wymagania Naszych klientów stały się motywacją do dalszego rozwoju.

Aby być bliżej naszych klientów i skutecznie współorganizować ich łańcuchy dostaw zbudowaliśmy sieć oddziałów na terenie Polski wraz z bazą serwisowo-paliwową. Najwyższe kompetencje naszych dyspozytorów są gwarancją profesjonalizmu i rzetelności naszych usług. Dbając o pracowników, o ich rozwój i kwalifikacje, dbamy jednocześnie o naszych klientów.

Staramy się aby TPU Transport i Logistyka Sp. z o.o. Sp. komandytowa była jedną z dynamiczniej rozwijających się firm w branży transportowo-logistycznej. O tym, że nasza firma z roku na rok umacnia swoją pozycję świadczy m.in. wyróżnienie na Truck Forum&Awards 2016 w kategorii "Top 1500 Najefektywniej zarządzane firmy transportowe". Mamy świadomość, że to naszym klientom zawdzięczamy ten rozwój. To w końcu oni od ponad 25 lat zlecają nam przewozy najróżniejszych produktów. Każdy klient to osobna historia, każdy projekt to kolejne doświadczenie. Dziś o transporcie wiemy już bardzo wiele i z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Nasze atuty

  • Indywidualne podejście do każdego Klienta
  • Elastyczność i skuteczność
  • Atrakcyjne stawki i przejrzystość rozliczeń
  • Kompleksowość obsługi
  • Globalny zakres
  • Wysoka jakość i terminowość usług
  • Profesjonalne wsparcie

Oferujemy usługi transportowe na najwyższym poziomie.

Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy? Skontaktuj się z Nami.

Zapytaj o ofertę